přejít na obsah | přejít na navigaci

Vzdálená pomoc

Aktuality

Aktuality

Sponzorujeme mladé, nadějné florbalisty

Fotbalisté

ČAS DOVOLENÝCH


Zabezpečte svoje objekty včas, než pojedete na svou vysněnou DOVOLENOU. Nabízíme Vám možnost zabezpečení na klíč. Vážným zájemcům o realizaci zabezpečení rodinných domů, nabízíme bezplatné zapůjčení mobilního zabezpečovacího zařízení. Neváhejte nás kontaktovat.


Noc vědců 2016

Dne 30.9.2016 se naše firma zúčastnila akce „Noc vědců 2016“ ve spolupráci s Techmania Science Center o.p.s.

NV1
NV2
NV3

Levná varianta Docházkového systému pro My JABLOTRON

Docházkový systém byl navržen pro malé a střední firmy, které využívají pro zabezpečení firmy alarm JABLOTRON 100 s napojením na webovou samoobsluhu My JABLOTRON. Díky možnostem webové samoobsluhy a vlastností systému JABLOTRON 100 lze s minimálními náklady na další hardware využít alarmu ke sledování docházky. Ovládání systému je velice intuitivní a není třeba žádné zdlouhavé školení a studování manuálu. Aplikace je určena pro PC s operačním systémem Windows. Přesto je nutné, aby instalaci prováděla certifikovaná montážní firma. Důvodem jsou nutné konfigurační zásahy do systému JABLOTRON 100. V případě zájmu se prosím obraťte na naše technické oddělení.


ZABEZPEČENÍ GARÁŽÍ

Připravili jsme pro Vás AKCI – zabezpečení garáže. Vše najdete v letáčku.

garáže

Inteligentní elektroinstalace Ego-n

Specializujeme se na návrh, realizaci a programování inteligentních systémů Ego-n, umožňující komfortní ovládání domovních rozvodů, řízení topení, žaluzií a dalších spotřebičů v objektu, včetně bezdrátového ovládání a ovládání prostřednictvím chytrých telefonů a tabletů.


Co nás čeká v roce 2016

  1. Vážným zájemcům o realizaci zabezpečení rodinných domů, nabízíme bezplatné zapůjčení mobilního zabezpečovacího zařízení.
  2. Návrh, zpracování projektové dokumentace a realizace požadavků inteligentních domů, bytů či kanceláří.
  3. Připravujeme AKCI pro zákazníky na zabezpečení garáží.
  4. Vlastníme licenci na dálkovou správu a chtěli bychom pomoci našim zákazníkům s jednoduchým ovládáním svého zabezpečovacího systému, pomocí dálkového přístupu z našich webových stránek.

"Den otevřených dveří VOŠ a SPŠE Plzeň"

Dne 27.10.2015 pořádá VOŠ a SPŠE Plzeň již třetí ročník „Dne otevřených dveří“. Naše firma se bude této akce účastnit. Srdečně Vás zveme na náš stánek.

Odkaz: http://odv.spseplzen.cz/…am-partneru/

spše

Výstavba Daikin Industries Czech Republic s.r.o.

V závěru prázdnin úspěšně dokončujeme výstavbu zabezpečovacích systémů (kamerový systém, elektronická kontrola vstupu vč. turniketů a bezpečnostních rámů) v objektu Daikin Industries Czech Republic s.r.o., Borská pole, Plzeň. Firma souběžně koordinu úpravu parkovacích ploch a stavbu nové vrátnice v areálu. Jedná se o ucelené komplexní dílo v hodnotě 10mil.Kč.

Daikin Daikin

Certifikáty a členství

Aga CI HK Cech EPS