přejít na obsah | přejít na navigaci

Vzdálená pomoc

Aktuality

  • 08.01.2019 PF 2019 Více zde
  • 06.11.2017 Účast na akci - Otevíráme dveře vzděláním na SPŠE Více zde

Aktuality

PF 2019

PF 2019

Účast na akci - Otevíráme dveře vzděláním na SPŠE

Naše firma se účastnila pátého ročníku akce „Otevíráme dveře vzděláním“, která se pořádala na Střední průmyslové škole Elektrotechnické v Plzni dne 24. 10. 2017.

http://odv.spseplzen.cz/

MB ODV
ODV

ČAS DOVOLENÝCH


Zabezpečte svoje objekty včas, než pojedete na svou vysněnou DOVOLENOU. Nabízíme Vám možnost zabezpečení na klíč. Vážným zájemcům o realizaci zabezpečení rodinných domů, nabízíme bezplatné zapůjčení mobilního zabezpečovacího zařízení. Neváhejte nás kontaktovat.


Noc vědců 2016

Dne 30.9.2016 se naše firma zúčastnila akce „Noc vědců 2016“ ve spolupráci s Techmania Science Center o.p.s.

NV1
NV2
NV3

Levná varianta Docházkového systému pro My JABLOTRON

Docházkový systém byl navržen pro malé a střední firmy, které využívají pro zabezpečení firmy alarm JABLOTRON 100 s napojením na webovou samoobsluhu My JABLOTRON. Díky možnostem webové samoobsluhy a vlastností systému JABLOTRON 100 lze s minimálními náklady na další hardware využít alarmu ke sledování docházky. Ovládání systému je velice intuitivní a není třeba žádné zdlouhavé školení a studování manuálu. Aplikace je určena pro PC s operačním systémem Windows. Přesto je nutné, aby instalaci prováděla certifikovaná montážní firma. Důvodem jsou nutné konfigurační zásahy do systému JABLOTRON 100. V případě zájmu se prosím obraťte na naše technické oddělení.


Přijmeme kolegu do týmu - elektrotechnik slaboproud

Přijmeme elektrotechniky slaboproud – zabezpečovací technika, praxe v oboru podmínkou, spolehlivost, flexibilita, osobní a profesní životopisy posílejte na elsignal@elsignal.cz k dalšímu jednání budete vyzváni.


ZABEZPEČENÍ GARÁŽÍ

Připravili jsme pro Vás AKCI – zabezpečení garáže. Vše najdete v letáčku.

garáže

Inteligentní elektroinstalace Ego-n

Specializujeme se na návrh, realizaci a programování inteligentních systémů Ego-n, umožňující komfortní ovládání domovních rozvodů, řízení topení, žaluzií a dalších spotřebičů v objektu, včetně bezdrátového ovládání a ovládání prostřednictvím chytrých telefonů a tabletů.


Co nás čeká v roce 2016

  1. Vážným zájemcům o realizaci zabezpečení rodinných domů, nabízíme bezplatné zapůjčení mobilního zabezpečovacího zařízení.
  2. Návrh, zpracování projektové dokumentace a realizace požadavků inteligentních domů, bytů či kanceláří.
  3. Připravujeme AKCI pro zákazníky na zabezpečení garáží.
  4. Vlastníme licenci na dálkovou správu a chtěli bychom pomoci našim zákazníkům s jednoduchým ovládáním svého zabezpečovacího systému, pomocí dálkového přístupu z našich webových stránek.

"Den otevřených dveří VOŠ a SPŠE Plzeň"

Dne 27.10.2015 pořádá VOŠ a SPŠE Plzeň již třetí ročník „Dne otevřených dveří“. Naše firma se bude této akce účastnit. Srdečně Vás zveme na náš stánek.

Odkaz: http://odv.spseplzen.cz/…am-partneru/

spše

Výstavba Daikin Industries Czech Republic s.r.o.

V závěru prázdnin úspěšně dokončujeme výstavbu zabezpečovacích systémů (kamerový systém, elektronická kontrola vstupu vč. turniketů a bezpečnostních rámů) v objektu Daikin Industries Czech Republic s.r.o., Borská pole, Plzeň. Firma souběžně koordinu úpravu parkovacích ploch a stavbu nové vrátnice v areálu. Jedná se o ucelené komplexní dílo v hodnotě 10mil.Kč.

Daikin Daikin

Certifikáty a členství

Aga CI HK Cech EPS